PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157059}

Zakochani widzą słonie

Voksne mennesker
7,0 10 819
ocen
7,0 10 1 10819
6,8 5
ocen krytyków
Zakochani widzą słonie
powrót do forum filmu Zakochani widzą słonie

boze to najgorszy film jaki kiedy kolwiek widzialam byłam na pokazie przedpremierowym pół kina spało a drugie pół bawiło sie telefonami nie mowiac juz o tym ze polowa wyszla jak taki film moze byc uwazany za dobry ?

ocenił(a) film na 10
pola16

jeżeli byłaś w tej grupce osób, co myślę, to rzeczywiście. po co się lazło, przecież wiadomo, co serwuje Kari! Jakoś nie widziałam żadnych tłumów wychodzących, a na pewno śpiących ludzi! nie mogę uwirzyć, że można coś takiego napisać, chyba że to zwykła prowokacja (lol) krzyż na drogę życzę, jak ci się film nie podobał

pola16

z twojej jakże inteligentnej wypowiedzi wynika, że w kinie było na początku 1,5 kina ludzi, czyli połowa kina musiała trzymać drugą osobę na kolanach. no a z tego wniosek, że jeśli na pokaz przyszło aż tyle osób to film musi być nieziemsko dobry.

zastanów się co piszesz... pół kina spało, pół bawiło się telefonami a pół wyszło? gratuluję intelektu.

p__kadysz

k_c2or wszystko dokładnie napisał...
Z tego co napisałaś wygląda na to, że w kinie były 3 połowy na dwóch...
I gdzie by się zmieściła ta trzecia...? ;)

sandrula

Wogóle się nie znacie, przecież w kinie można sobie usiąść na schodach albo stanąć gdzieś na końcu. Można również położyć się tuż prze ekranem. Słyszałem że na pokazy przedpremierowe zawsze przychodzi dużo ludzi więc pewnie sie nie pomieścili. I nawet to nie głupie bo jak ktoś wyszedł to ktoś inny kto na przykład przyklepnął na schodach mógł zająć jego miejsce. To wszystko jest bardzo ekonomiczne i uważam że to bardzo trafiony pomysł wpuszczać na pokaz przedpremierowy półtorej kina ludzi :-)

sandej


To ja współczuję tym co leżeli na podłodze...

sandej

nie, no nie mogę, boscy jesteście... Ja filmu nie widziałam, ale marzy mi się już dawno.Tylko niestety we Wrocławiu go chyba nie grają?!

ocenił(a) film na 8
sandej

Niemneij jednak połowy jak by nie patrzeć zawsze są dwie :D

sandrula

Banalna zagadka.
Rozwiązań bez liku. Np.:
Na początku filmu było w kinie 4 osoby. Połowa wyszła więc zostało 2. Połowa z nich (czyli 1 osoba) bawiła się telefonem, a druga połowa spała.
Inne rozwiązanie:
W kinie było 4 osoby: dwie bawiły się telefonem, dwie spały. W trakcie filmu dowolne 2 osoby z tych 4 wyszły.
G

zezowaty_cyklop

Zagadka przestaje być banalna, gdy założymy, że w kinie było 5 osób - wtedy problemem staje się owe "piąte koło pod ekranem" - co zrobić, by podzielić po równo?
Jeśli strzelać, to tylko z tłumikiem - parę razy byłem świadkiem sytuacji, gdy ktoś za moimi plecami wykonywał egzekucję - i to w najciekawszym momencie :/
Można czegoś dosypać do coli - tylko trzeba o tym pamiętać już na początku seansu, by starczyło czasu na "działanie" - w innym wypadku owy "ktoś" może zejść już po seansie - np. w taksówce czy, o zgrozo, toalecie. Z tym że - kto pije colę na takim filmie? ;/

Choć i tak najważniejszym pytaniem pozostaje, kto na danym seansie będzie ofiarą i dlaczego to nie mam być ja.

Oczywiście, istnieje też możliwość doprowadzenia jednego widza siłą - choćby jakiegoś kasjera - wtedy mamy już 6 osób, a to można bez problemu podzielić.

Uwielbiam matematykę ;)

pola16

Ja spojrzałem tylko na nick pola16.... i już znałem wiarygodność tej wypowiedzi ;) .. Filmu nie oglądałem jeszcze ale być może że w najbliższym czasie zobacze .. Pozdrawiam

Mantiss

tak, tak..warto obejrzeć zdecydowanie...w przeciwienstwie do czytania takich wypowiedzi..pozdro, pola 16, fajna "laska" na pewno jesteś..
a co do słoni...bardzo ciepły urokliwy film. Okej, przyznaję, dla fanow 2fast2furious może akcja toczy się za wolno.
Ale mi sie podobało. czasami potzreba mi takiego "słodkiego" zalatujacego wysmakowanym kiczem filmu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

O_o
zdewociała ciota? to jakiś nowy oksymoron?
konkretny, w takim razie polecam ci jakieś ambitne produkcje z vinem dieslem

użytkownik usunięty
sbtr

Wow napisałeś(aś) oksymoron i widze że już sie podbudowałeś(aś) gratuluje i życze powodzenia w życiu.

Widzę, że ty nie wiesz co to oksymoron...
congrats...

pola16

czy to jakiś matematyczny kalambur? sporo tych 'połówek kina'

fakaryhir

A mnie sie wydaje że koleżanka będąc w ciąży oglądała ten film sama . Dziecko spało , ona się bawiła telefonem a tu nagle skurcze...i poród na sali ,panika ,lekarze,stąd(połowa wyszła-dziecko) ale ona dzielnie zobaczyła film do końca...A Wy się tu czepiacie... ; ) pozdro ...kurna-widzę słonia?!?!

cichy00

Jeszcze jedno - jeśli spodobał się Wam ten film to polecam"Rekonstrukcję" , nie zawiedziecie się . Pozdrawiam fanów Kina...

pola16

a ja mam pytanie... czy te trzy polowy byly rowne ??
:)

ocenił(a) film na 8
gump

ogladalem ten film z dwojka znajomych.zadna z trzech polow nie wyszla z pokoju i wszystkim sie podobalo:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones